Trhací mapa Českého Krumlova 2022

Trhací mapa Českého Krumlova 2022

Dnes mnoho lidí v Českém Krumlově přemýšlí, jak získat zviditelnit svojí firmu v nadcházející sezóně. Existuje možností od letáků, bannerů až po internetovou reklamu.

V Českém Krumlově je jednou z nejoblíbenějších reklamy umístění na trhací mapě, kterou vydávalo informační centrum. Bohužel v posledních dvou letech nedošlo k žádnému dotisku těchto map. Nejenom proto jsme se rozhodli vydat vlastní trhací mapu, která by nejen vyřešila problém aktuálnosti informací, ale zároveň ukázala, že mapa může být nejen praktická, ale také hezká.

Vytvořili jsme moderní mapu historického centra a zámku Českého Krumlova, která obsahuje hlavní turistické atrakce a body zájmu. Dvojjazyčná česko-anglická verze umožní všem turistům orientaci ve městě, ale navíc poskytne seznam těch nejlepších aktivit v Českém Krumlově. 

Přední strana mapy

Mapu vydáme ve formátu A4. Přední stranu jsem Vám posílám k nahlédnutí v příloze. Jedná se o historické centrum města se zámkem a přilehlými čtvrtěmi. Mapu jsme nazvali Activity map, protože chceme turistovi nabídnout výběr z těch nejzajímavějších aktivity v Českém Krumlově. Na zadní straně mapy plánujeme vydat informace k těmto aktivitám. 

Rádi bychom Vám tedy nabídli možnost nabízet Vaší aktivitu na zadní strany této mapy. Jednalo by se o banner Vaší služby s emailovým a telefonním kontaktem. 

Proto jsme se rozhodli nabídnout možnost umístění informace o Vašem podniku na zadní stranu za cenu 2900 Kč s DPH.

Náklad mapy chceme mít 10 000 ks s tím, že pokud bude potřeba, dotiskneme dalších 10 000 ks. 

Tato mapa ovšem není úplně pro každého. Rádi bychom vytvořili materiál, který bude nabízet turistům jen to nejlepší. Měla by to být mapa, která jim přinese nejen skvělý vizuální a informační zážitek, ale i hodnotu v podobě hezké slevy. Na zadní straně mapy by tedy neměl být pouze kontakt na Vaší službu, ale také Vaše nabídka, která turisty zaujme a oni si u Vás službu opravdu objednají. Proto na mapu přijmeme pouze služby, které nabízejí jednu z těchto výhod: 

  • nejméně 10% sleva
  • Akce 1+1 zdarma, např. Káva + croissant zdarma
  • Výhodné rodinné vstupné
  • Výhodné Polední menu

Na lipensku prodej služeb prostřednictvím voucherů dlouhé roky velmi dobře a úspěšně funguje, takže nepřicházíme s žádnou novinkou. Byla by škoda tento nápad nevyužít také v Českém Krumlově. 

Pokud se rozhodnete být součástí nové Activity mapy Českého Krumlova, tak Vám rádi nabídneme několik maličkostí zdarma. 

  • Vaši aktivitu zahrneme do informačního ebooku, který budeme našim turistům posílat 
  • Budeme o Vás informovat na našem blogu www.wisemanfreetour.com a www.prohlidkyceskykrumlov.cz
  • Informace o Vašich aktivitách bude také součástí emailu, který budou naši klienti automaticky dostávat předtím, než přijedou do Českého Krumlova

Pokud máte zájem o to být na této nové trhací mapě, tak nás kontaktujte buď emailem info@prohlidkyceskykrumlov.cz, nebo telefonicky +420 724 858 907.

Uzávěrka objednávek bude v neděli 3.4.22.

Leave a Reply