Ten nejlepší úvod do historie města

Historická prohlídka Českého Krumlova

Vyhlídka ze Seminární zahrady, Český Krumlov.

Nebuďte jako ostatní turisté!

Většina turistů navštíví Český Krumlov bez toho, aby ho vůbec poznala. Nakonec odjíždí domů s mobilem plným fotografií, ale neví, co na nich je a co o nich říct. Není škoda takto trávit dovolenou? Nebylo by lepší dozvědět se to nejlepší z historie města, vyfotit si ta nejhezčí zákoutí a doma říct přátelům a rodině fascinující příběhy z dějin města?

Udělejte si čas na to, abyste z Českého Krumlova něco měli!

Vytvořili prohlídku, která padne každému na míru. Prohlídku, která Vás bude bavit a na které se dozvíte to nejdůležitější z minulosti i současnosti Českého Krumlova. Prohlídku, na kterou budete rádi vzpomínat, až sem v budoucnosti přivedete svou rodinu či přátele a budete je sami provádět Českým Krumlovem.

Co se na Historické prohlídce Českého Krumlova dozvíte?

Prohlídka jak pro znalce historie, tak pro ty, co s dějinami teprve začínají.

Tato prohlídka je skutečně pro každého. Obsah prohlídky není pevně daný, ale upravíme ho podle Vašich přání a znalostí! Hned na začátku se s Vámi domluvíme, co od Historické prohlídky Českého Krumlova očekáváte. Pokud jste nadšenec do historie a budete chtít slyšet data, jména a odborné termíny, tak to nebude problém.

Pokud Vás ale konkrétní detaily tolik nezajímají a budete chtít raději prohlídku plnou příběhů, historek a historických zajímavostí, tak se zaměříme spíš na to.

Za sedm let jsme Krumlovem provedli tisíce turistů z celého světa…

S prohlídkami Českého Krumlova jsme začali před sedmi lety a postupně jsme se stali nejoblíbenější  prohlídkou ve městě. Prohlídky se snažíme neustále zlepšovat, zdokonalovat a rozšiřovat. Před sedmi lety jsme začínali pouze s jednou prohlídkou města, ale v dnešní době nabízíme řadu tématických prohlídek: noční prohlídku, pivní prohlídku, nebo prohlídku Krumlova na téma 20. století.

Rezervujte si Historickou prohlídku Českého Krumlova, projděte si námi centrum i zámek a užijte si město jako nikdy předtím.

5/5

“Prohlídka s velký rozsahem zajímavých informací. Určitě se nudit nebudete. Pan průvodce zná souvislosti historie a umí je i zábavně podat. Pro nás bylo zážitkem a spestřením návštěvy Českého Krumlova. Rozhodně doporučuji..” David Brožek

“Velice příjemná noční prohlídka. Na rozdíl od jiných agentur se nám věnoval místní znalec historie a hudebník. Plno zajímavostí které jinde nezískáte. A k tomu promítání na zeď a veselé historky. TOP našeho výletu do Krumlova.” Petr Toman

“Ráda bych poděkovala za velmi zajímavou noční prohlídku města. Pan Jan poutavě vypráví o historii města doplněnou o zajímavé historky, výklad oživuje projekcí. Kdo navštíví Český Krumlov doporučuji. Ještě jednou moc děkuji Klára.” Klára Voříšková

Prohlídka za jednu cenu - vždy 1480 Kč!

Nechceme nic komplikovat a rozhodli jsme se nabízet Historickou prohlídku Českého Krumlova za jednotnou cenu. Ať jste jednotlivec, nebo Vás přijede celá parta, tak bude 2 hodinová prohlídka centra Českého Krumlova a zámku stát 1480 Kč.

Bonusy, které k Historické prohlídce Českého Krumlova dostanete!

Chceme, abyste v Českém Krumlově zažili co nejlepší dovolenou a proto jsme pro Vás k prohlídce připravili i tyto bonusy zdarma: