Pozor! Pokud chcete Krumlov zažít na 100%, pak musíte zkusit tuto prohlídku.

Historická prohlídka Českého Krumlova

Vyhlídka ze Seminární zahrady, Český Krumlov.

Nebuďte jako ostatní turisté!

Většina turistů navštíví Český Krumlov bez toho, aby ho vůbec poznala. Nakonec odjíždí domů s mobilem plným fotografií, ale neví, co na nich je a co o nich říct. Není škoda takto trávit dovolenou? Nebylo by lepší dozvědět se to nejlepší z historie města, vyfotit si ta nejhezčí zákoutí a doma říct přátelům a rodině fascinující příběhy z dějin města?

Udělejte si čas na to, abyste z Českého Krumlova něco měli!

Vytvořili prohlídku, která padne každému na míru. Prohlídku, která Vás bude bavit a na které se za 2 hodiny dozvíte to nejdůležitější z minulosti i současnosti Českého Krumlova. Prohlídku, na kterou budete rádi vzpomínat, až sem v budoucnosti přivedete svou rodinu či přátele a budete je sami provádět Českým Krumlovem.

Co se na Historické prohlídce Českého Krumlova dozvíte?

Prohlídka jak pro znalce historie, tak pro ty, co s dějinami teprve začínají.

Tato prohlídka je skutečně pro každého. Obsah prohlídky není pevně daný, ale upravíme ho podle Vašich přání a znalostí! Hned na začátku se s Vámi domluvíme, co od Historické prohlídky Českého Krumlova očekáváte. Pokud jste nadšenec do historie a budete chtít slyšet data, jména a odborné termíny, tak to nebude problém.

Pokud Vás ale konkrétní detaily tolik nezajímají a budete chtít raději prohlídku plnou příběhů, historek a historických zajímavostí, tak se zaměříme spíš na to.

Za sedm let jsme Krumlovem provedli tisíce turistů z celého světa…

S prohlídkami Českého Krumlova jsme začali před sedmi lety a postupně jsme se stali nejoblíbenější  prohlídkou ve městě. Prohlídky se snažíme neustále zlepšovat, zdokonalovat a rozšiřovat. Před sedmi lety jsme začínali pouze s jednou prohlídkou města, ale v dnešní době nabízíme řadu tématických prohlídek: noční prohlídku, pivní prohlídku, nebo prohlídku Krumlova na téma 20. století.

Rezervujte si Historickou prohlídku Českého Krumlova, projděte si námi centrum i zámek a užijte si město jako nikdy předtím.

Turistické recenze:

5/5

“Netradiční zábavná prohlídka města proložená vtipnými příběhy českokrumlovských obyvatel.Osobní přístup průvodce velmi potěšil.”

Štěpánka S.

“Navzdory situaci s COVID-19 jsme byli schopní si zarezervovat prohlídku Českého Krumlova a nezklamala nás. Díky Janovi jsme dostali zajímavý a zábavný vhled do historie města. Ještě jednou děkujeme, že se s námi podělil o svoje znalosti a tipy! Rozhodně to zpříjemnilo náš čas v Českém Krumlově navzdory tomu, že bylo téměř vše zavřené. Pokud si chcete užít město a zároveň se dozvědět zajímavosti z jeho minulosti a součastnosti, tak prohlídku velmi doporučujeme. Ps.: Prohlídku jsme absolvovali s  kojencem a s malým dítětem a bylo to skvělé.”

Karel V.

“Jan je skvělý průvodce se skvělými znalostmi. 3-hodinový výlet z Prahy stál rozhodně za to.”
Sam O.

Dvou hodinová prohlídka za jednu cenu - vždy 980 Kč!

Nechceme nic komplikovat a rozhodli jsme se nabízet Historickou prohlídku Českého Krumlova za jednotnou cenu. Ať jste jednotlivec, nebo Vás přijede celá parta, tak bude 2 hodinová prohlídka centra Českého Krumlova a zámku stát 1380 Kč.

Bonusy, které k Historické prohlídce Českého Krumlova dostanete!

Chceme, abyste v Českém Krumlově zažili co nejlepší dovolenou a proto jsme pro Vás k prohlídce připravili i tyto bonusy zdarma:

Rezervujte si prohlídku co nejdříve!

Prohlídky v českém jazyce začaly být v posledních dvou letech velmi populární. Cena 1380 Kč je pouze zaváděcí a je pravděpodobné, že jí budeme opět zvedat. Proto neváhejte a Historickou prohlídku Českého Krumlova si zarezervujte.