Ten nejlepší úvod do historie města

Historická prohlídka Českého Krumlova

Vyhlídka ze Seminární zahrady, Český Krumlov.

Poznejte centrum Českého Krumlova a zámek

Netradiční prohlídka Českého Krumlova je skvělým způsobem, jak zábavně strávit téměř dvě hodiny procházkou po městě, poznat jeho historické centrum a druhý největší zámek v Čechách a navíc se dozvědět z dějin takové informace, které budete moct využít i jinde, než jenom v Českém Krumlově. 

Udělejte si čas na to, abyste z Českého Krumlova něco měli!

Vytvořili prohlídku, která padne každému na míru. Prohlídku, která Vás bude bavit a na které se dozvíte to nejdůležitější z minulosti i současnosti Českého Krumlova. Prohlídku, na kterou budete rádi vzpomínat, až sem v budoucnosti přivedete svou rodinu či přátele a budete je sami provádět Českým Krumlovem.

Zámecká věž Český Krumlov

Co se dozvíte na historické prohlídce Českého Krumlova:

Prohlídka jak pro znalce, tak pro ty, co s dějinami teprve začínají.

Tato prohlídka je skutečně pro každého. Obsah prohlídky není pevně daný, ale upravíme ho podle Vašich přání a znalostí! Hned na začátku se s Vámi domluvíme, co od Historické prohlídky Českého Krumlova očekáváte. Pokud jste nadšenec do historie a budete chtít slyšet data, jména a odborné termíny, tak to nebude problém.

Pokud Vás ale konkrétní detaily tolik nezajímají a budete chtít raději prohlídku plnou příběhů, historek a historických zajímavostí, tak se zaměříme spíš na to.

Za sedm let jsme Krumlovem provedli tisíce turistů z celého světa…

S prohlídkami Českého Krumlova jsme začali před sedmi lety a postupně jsme se stali nejoblíbenější  prohlídkou ve městě. Prohlídky se snažíme neustále zlepšovat, zdokonalovat a rozšiřovat. Před sedmi lety jsme začínali pouze s jednou prohlídkou města, ale v dnešní době nabízíme řadu tématických prohlídek: noční prohlídku, pivní prohlídku, nebo prohlídku Krumlova na téma 20. století.

Rezervujte si Historickou prohlídku Českého Krumlova, projděte si námi centrum i zámek a užijte si město jako nikdy předtím.

5/5

“Prohlídka s velký rozsahem zajímavých informací. Určitě se nudit nebudete. Pan průvodce zná souvislosti historie a umí je i zábavně podat. Pro nás bylo zážitkem a spestřením návštěvy Českého Krumlova. Rozhodně doporučuji..” David Brožek

“Velice příjemná noční prohlídka. Na rozdíl od jiných agentur se nám věnoval místní znalec historie a hudebník. Plno zajímavostí které jinde nezískáte. A k tomu promítání na zeď a veselé historky. TOP našeho výletu do Krumlova.” Petr Toman

“Ráda bych poděkovala za velmi zajímavou noční prohlídku města. Pan Jan poutavě vypráví o historii města doplněnou o zajímavé historky, výklad oživuje projekcí. Kdo navštíví Český Krumlov doporučuji. Ještě jednou moc děkuji Klára.” Klára Voříšková

Bonusy, které k Historické prohlídce Českého Krumlova dostanete!

Chceme, abyste v Českém Krumlově zažili co nejlepší dovolenou a proto jsme pro Vás k prohlídce připravili i tyto bonusy zdarma:

Prohlídka za jednu cenu - vždy 1480 Kč!

Nechceme nic komplikovat a rozhodli jsme se nabízet Historickou prohlídku Českého Krumlova za jednotnou cenu. Ať jste jednotlivec, nebo Vás přijede celá parta, tak bude 2 hodinová prohlídka centra Českého Krumlova a zámku stát 1480 Kč.