Restaurace v Českém Krumlově 2021

Restaurace v Českém Krumlově 2021

Chystáte se na výlet do Českého Krumlova a nevíte, kam zajít do restaurace? Připravili jsme pro Vás 3 oblíbené restaurace, které byste určitě neměli minout.

Hospoda Na Louži – česká klasika ve stylu 30. let

Interiér Hospody Na Louži ze 30. let

Jste milovníci dobrého českého jídla a kvalitně ošetřeného piva? Pak byste měli zajít do útulné Hospody Na Louži. Tato restaurace s téměř 30-letou tradicí je oblíbená jak turisty, tak i místními. Na jídelním lístku s rozumnými cenami naleznete takové klasiky jako vepřo-knedlo-zelo, pečenou kachnu, nebo domáci utopence. Hospodu najdete kousek od náměstí na adrese Kájovská 66.

Hospoda si na nic nehraje – pokud tedy hledáte místo, kde se dobře najíst a napít, je pro Vás hospoda Na Louži tou pravou volbou.

Papa´s Living Restaurant – mezinárodní kuchyně s výhledem na řeku

Uvnitř Papa’s Living Restaurant

Rafinovanější kulinářské zážitky za nepatrně vyšší peníz naleznete v restauraci Papa’s Living Restaurant. Restaurace nabízí speciality jako burgery, caesar salát, těstoviny, nebo steaky. Především v létě pak oceníte jejich venkovní zahrádku s výhledem na řeku Vltavu. Restaurace se nachází kousek od dřevěného mostu zvaný Lazebnický na adrese Latrán 13.

Pokud hledáte romantickou restauraci s profesionální obsluhou, chutným jídlem a širokou nabídkou vín, pak je Papa’s Living Restaurant místem, které byste neměli minout.

Pizzeria Nonna Gina

Pizzeria Nonna Gina

Skvělou pizzu a domácí těstoviny najdete v pizzerii vlastněné Italem, který se do Českého Krumlova přistěhoval před více než 20 lety. My zde nejraději jíme skvělé lasagne, ke kterým přikusujeme chlebovou pizzu. Pizzeria Nonna Gina se nachází hned v podzámčí na adrese Klášterní ulice 52 a posedět můžete uvnitř, nebo na příjemné venkovní zahrádce.

Pizzeria Nonna Gina Vás určitě nezklame. Ať si zde dáte cokoliv, tak budete odcházet spokojení.

Závěr

Pokud se půjdete najíst do těchto tří restaurací, tak určitě nešlápnete vedle. Pokud budete chtít tipy na další místa, kde se v Českém Krumlově najíst, tak se s námi vydejte na prohlídku města a poradíme Vám další místa kde dobře vaří, kde si dát pivo, nebo kde si dát tu nejlepší kávu.

 

Leave a Reply