Užijte si romantický večer v opuštěném městě!

Noční prohlídka Českého Krumlova

Krumlovská věž v noci
Noční pohled na krumlovský zámek

Město, které bude jenom Vaše

Noční prohlídka Českého Krumlova je jedinečnou příležitostí mít Český Krumlov jenom pro sebe a poznat temné životy jeho obyvatel.

Zažít noční Krumlov je opravdu zajímavý, až magický zážitek. Většina turistů zde tráví pouze jeden den a večer je Český Krumlov téměř úplně prázdný. Nebylo by škoda strávit tento čas v hotelu, nebo jenom u piva? Vyražte s profesionálním průvodcem do nočních ulic Krumlova a město bude opravdu patřit jenom Vám!

Temná tajemství středověkého Krumlova

Noční prohlídka Českého Krumlova je jedinečnou příležitostí zažít město jinak. Unikátně. Je to způsob, jak umocnit požitek z tohoto místa a poznat jeho tajemství. Český Krumlov byl po 800 let domovem nejvýznamnějších šlechticů Čech, renesančních alchymistů, krásných žen i statečných mužů. Pojďte s námi poznat ulice nočního Krumlova a poznejte i příběhy těch, kdo tady v minulosti žili.

Noční Český Krumlov, pohled z ostrova
Noční Český Krumlov, pohled z ostrova

Na noční prohlídce čekejte nečekané

Na této 1,5 hodiny dlouhé prohlídce uvidíte nejkrásnější místa Českého Krumlova, ale poznáte i temná zákoutí. Prohlídku začneme za soumraku, nejpozději ale ve 21:00. 

S profesionálním průvodcem si projdete centrum města, z nádherné vyhlídky budete obdivovat potemnělý Český Krumlov a ty nejzajímavější příběhy z historie města. Můžete se těšit na známé i neznámé legendy a na duchařské příběhy, kterých se zde po generace vypráví bezpočet. 

Co se dozvíte na noční prohlídce Českého Krumlova?

Přenosný projektor Vás bude bavit!

Abyste si prohlídku ještě víc užili, rozhodli jsme se používat přenosný projektor. Po setmění Vám na zdech místních domů promítneme obrazy a fotografie míst a událostí, o kterých budeme mluvit. 

Dějiny před Vámi vyvstanou v celé své kráse a budete mít z prohlídky nezapomenutelný zážitek.

Proč se s námi vydat do ulic Českého Krumlova?

S prohlídkami Českého Krumlova jsme začali před sedmi lety a městem jsme provedli tisíce zahraničních i českých turistů. Naše prohlídky se staly nejoblíbenějšími ve městě. Prohlídky se snažíme neustále zlepšovat, zdokonalovat a rozšiřovat. Před sedmi lety jsme začínali pouze s jednou prohlídkou města, ale v dnešní době nabízíme řadu tématických prohlídek: kromě prohlídky např. prohlídku Český Krumlov ve 20. století, nebo pivní prohlídku.

Rezervujte si noční prohlídku Českého Krumlova a užijte si město jako nikdy předtím.

Turistické recenze:

5/5

“Navzdory situaci s COVID-19 jsme byli schopní si zarezervovat prohlídku Českého Krumlova a nezklamala nás. Díky Janovi jsme dostali zajímavý a zábavný vhled do historie města. Ještě jednou děkujeme, že se s námi podělil o svoje znalosti a tipy! Rozhodně to zpříjemnilo náš čas v Českém Krumlově navzdory tomu, že bylo téměř vše zavřené. Pokud si chcete užít město a zároveň se dozvědět zajímavosti z jeho minulosti a součastnosti, tak prohlídku velmi doporučujeme. Ps.: Prohlídku jsme absolvovali s kojencem a s malým dítětem a bylo to skvělé.”

Karel V.

“Již podruhé jsme měli tu čest si poslechnout velmi poutavý výklad pana Jana Votřela. Je to skutečný profík, který nám doporučil několik míst k navštívení a jeho povídání dokáže nesmírně zaujmout. Jsou to pro nás nezapomenutelné zážitky a již nyní se těšíme na příští setkání.”
Helena Drobná

“Jan je skvělý průvodce se skvělými znalostmi. 3-hodinový výlet z Prahy stál rozhodně za to.”
Sam O.

Prohlídka za jednu cenu - vždy 1480 Kč!

Nechceme nic komplikovat a rozhodli jsme se nabízet noční prohlídku Českého Krumlova za jednotnou cenu. Ať jste jednotlivec, nebo Vás přijede celá parta, tak Vás bude prohlídka stát 1480 Kč.

Bonusy, které k prohlídce Český Krumlov ve 20. století dostanete:

Chceme, abyste v Českém Krumlově zažili co nejlepší dovolenou a proto jsme pro Vás k prohlídce připravili i tyto bonusy zdarma: